Otázky a odpovědi

Nejčastěji kladené dotazy
Jak se můžu přihlásit do Fanclubu?
Chcete-li se stát členy tohoto občanského sdružení, musíte splnit následující podmínky:
- Důkladně si prostudovat stanovy občanského sdružení Fanclub HC Vítkovice.
- Správně vyplněnou přihlášku zaslat na adresu (buď klasicky poštou nebo na e-mailovou adresu) sdružení nebo ještě lépe osobně předat jednomu z členů představenstva.
- Po přijetí přihlášky se dohodnout na vyfocení digitálním fotoaparátem nebo zaslat svou fotografii v digitálním formátu na e-mailovou adresu Fanclubu (fotografie musí mít formu klasické průkazové fotografie, čili obličej na bílém pozadí).
- Po odsouhlasení přihlášky představenstvem Fanclubu zaplatit jednorázový vstupní poplatek (zápisné) 100 Kč a členský příspěvek na novou sezónu (na sezónu 2011/2012 je členský příspěvek 400 Kč, pro osoby do 15 let jen 300 Kč) buď osobně určené členem představenstva nebo převodem na účet.
———
Komu mám zaplatit členský příspěvek?
Veškeré platby zasílejte nejlépe na účet Fanclubu HC Vítkovice, který má u banky Reiffeisen na tomto čísle (dříve byl účet u eBanky):
2443 001 001 / 5500
Pohyby na účtu můžete sledovat na zde. U všech plateb uvádějte pro lepší identifikaci jako variabilní symbol své číslo průkazky (pokud své číslo neznáte, udejte vaše rodné číslo bez koncového čtyřčíslí).
Platba je také možná osobně člověku určeném členem představenstva. Vedení Fanclubu ovšem preferuje převod peněz na účet.
Členský příspěvek na sezonu 2011/2012 činí 400 Kč, pro osobu mladší 15 let jen 300 Kč.
———
Chci jet na venkovní zápas, koho mám kontaktovat?
Fanclub HC Vítkovice pořádá za sezonu několik výjezdů autobusem. Jedná se především o výjezdy po Moravě a Slezsku. I letos se uskutečnil tzv. vánoční výjezd. Minulé sezony se jelo například do Liberce nebo Českých Budějovic, vše záleží na termínu utkání. Mimo autobusové výjezdy se konají výlety za hokejem vlakem či auty.
Z vedení Fanclubu má nyní výjezdy na starosti Tomáš Martínek. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně výjezdů, směřujte je na něj, nejlépe formou e-mailu.
Tomáš Martínek
- Mobil: +420 606 277 441
- E-mail: tomas.martinek@hc-vitkovice.cz
———
Můžu si ještě objednat přes Fanclub dres Vítkovic?
Objednávky dresů se provádí najednou obvykle v první polovině sezony. Pro sezonu 2011/2012 byla stanovena uzávěrka objednávek na 30.září 2011 a poté bude objednávka zaslána. Další objednávka již nebude! Dresy jsou za zvýhodněnou cenu k dispozici výhradně pro členy Fanclub HC Vítkovice!
Dresy auktuální sezony či ze starších sezon si můžete za standardní ceny objednat ve Vítek Hockey Shopu u ČEZ Areny.
———