Facebooková tipovačka

Do této soutěže zveme každého příznivce hokejových Vítkovic! Jedná se o tipování výsledku hokejového utkání na facebookovém profilu Fanclubu. Zapojit se může opravdu každý bez ohledu na členství ve Fanclubu!

Co je cílem soutěže?

Cílem soutěže je ukázat, jakým jste znalcem a to tak, že si na každý zápas Vítkovic (každé kolo Tipsport Extraligy) zkusíte tipnout přesný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Pokud si myslíte, že utkání skončí po základní hrací době nerozhodně, tipujte remízu (např. 3:3). Netipujte výsledky v prodloužení, či na nájezdy! Tyto tipy jsou automaticky mazány a nezapojíte se do této soutěže!

Tipovat se bude vždy v pořadí, jak je utkání vypsáno. Tedy pokud je zápas vypsán jako Vítkovice-Hradec Králové a vy tipujete výhru 3:1 pro Vítkovice, napíšete tip: 3:1. Pokud budou hrát Vítkovice například v Třinci a budete tipovat opět pro ostravské barvy 4:2, váš tip bude vypadat: 2:4.

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Pouze přes oficiální facebookové stránky Fanclubu (facebook.com/FanclubHCV), kdy do komentáře pod příspěvkem, který bude na každý zápas vypsán, napíšete svůj tip. Příspěvek je vypisován den před zápasem, případně ráno v den utkání. Ukončení tipování na daný zápas končí vždy s úvodním buly utkání. V moment úvodního buly budou příspěvky zaznamenány, aby nedošlo případně k editaci vašeho příspěvku (i když editaci bychom stejně poznali podle času úpravy příspěvku).

Jak bude soutěž hodnocena?

Za každý správný tip získáte jeden bod, za špatný tip se neudělují žádné záporné body, proto neváhejte a zapojte se!Body se budou sčítat a na konci každé čtvrtiny budou vyhodnoceni vítězové, kteří obdrží ceny. Soutěž bude tedy rozdělena na čtyři čtvrtiny plus případné play off, tzn. v každé čtvrtině bude nový vítěz. Každá čtvrtina začíná opět s nulou na kontě každého soutěžícího.

O co se vůbec hraje?

Výherci se vyhlašují každou čtvrtinu. Výherce každé čtvrtiny vyhrává autobusový výjezd(dle vlastního výběru) pořádaný Fanclubem, případně, když se výjezdů neúčastníte obdržíte fanouškovskou šálu z naší dílny. K vítězství ve čtvrtině a ohodnocení vašich dovedností je ovšem nutné mít alespoň dva správné tipy v daném části!

Pořadí aktuálního ročníku zde.

Konečné pořadí minulých ročníků

Výsledky budou doplněny...

Nejbližší výjezdy

Výšlap na Pustevny

10 .6. 2017

Tradiční výšlap s hráči HC Vítkovice. Hlaste se přes přihlašovací formulář do autobusu, který je zdarma. Odjezd autobusu od Ostravar arény v 8:30hod, start v 10:00hod, od hotelu Ráztoka v Trojanovicích.