Suvenýry

Pletené šály

• Fanclub bílá (200 Kč)
  • Fanclub modrá (200 Kč)
  • Vítkovice-Poprad (aktuálně vyprodána)
  • Ondra Šedivý (200 Kč)
  • Honza Káňa (200 Kč)
  • Vláďa Svačina (200 Kč)

Ostatní suvenýry

• Zapalovač s logem (20 Kč)
  • Podložka pod myš s logem (100 Kč)
  • Papírky na žvýkačky Viktor Ujčík (kus 5 Kč)

Jak suvenýry získat?

Objednávkou na e-mailu fanclub@fanclub-hcv.cz a po zaplacení zboží a poštovného Vám bude zboží zasláno na smluvenou adresu prostřednictvím České pošty.

Osobně na domácích zápasech v kotli na C2 (lepší je dát předem vědět e-mailem), kde stačí kontaktovat pověřené osoby a suvenýr Vám bude prodán. Suvenýry jsou ve skladu v Ostravar aréně, takže se lze domluvit i přímo v kotli.

Zlín

14.1.2018

Prvním autobusovým výjezdem Nového roku 2018 a zároveň posledním autobusovým výjezdem v základní části bude Zlín! Vzpomínáte si na minulý rok, kdy jsme právě do Zlína vyrazili všichni v bílém a vyprodali hostující sektor? Ano, tak právě tento výjezd chceme pro Vás zorganizovatněco obdobného, ale tentokrát pojedeme všichni v červeném - vzpomínka na poslední Vítkovický titul z roku 1981(ve Zlíně v červených dresech). U toho by měl být každý fanoušek Vítkovic! Pojeďme společně podpořit naše borce a dotlačit je svými hlasivkami k vítězství. Kdo má zájem vyrazit na výjezd, ten ať se hlásí tradičně přes přihlašovací formulář zde na webu!

Sezona 2017/18

Předseda: Filip KEMPA