Výjezdy

Fanclub HC Vítkovice pořádá za sezonu několik výjezdů autobusem. Jedná se především o výjezdy po Moravě a Slezsku. Pořádají se ovšem i výjezdy do vzdálenějších destinací naší republiky. Na této stránce budou vždy aktuální informace ohledně plánovaných výjezdů na utkání Vítkovic.

Podmínky pro přihlašování a odhlašování z výjezdu:

1. Přednost při přihlašování mají členové Fanclubu, ti se však musí přihlásit nejpozději 24 hod. před výjezdem.
  2. Odhlášení z výjezdu je možné nejpozději 24. hod před výjezdem, jinak jste povinni uhradit výjezd v plné výši.
  3. Pokud chcete být zapsáni v jednom autobuse, pak proveďte jedno přihlášení a do poznámky uveďte zbytek osob (s telefonním kontaktem a informací o členství). Pak je pro nás jednodušší rozdělení do jednotlivých autobusů a nedochází k následným komplikacím. Děkujeme!

Přihlašovací formulář

Autobusový výjezd
Člen Fanclubu
Jméno a příjmení
Telefon (nejlépe mobil)
E-mailová adresa
Poznámka
Rezervace je závazná. U všech osob uvádějte telefonický kontakt v případě nějakých změn ohledně výjezdu.
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a šest

Autobusový výjezd Jihlava

DATUM: 29.9.2017

SRAZ I ODJEZD BUDOU UPŘESNĚNY

CENA VÝJEZDU: 350KČ - ČLENOVÉ FANCLUBU, 450KČ - OSTATNÍ ZÁJEMCI (v ceně zahrnuta doprava tam i zpět a vstupenka na utkání)

BUS č.1
  1. Filip Kempa
  2. Gabriela Musilová
  3. Kuba Doležal
  4. Marek Krolikowski
  5. Ondřej Teichmann

Aktualizováno: 19. 9. 2017 ve 22:06 hod.

Jihlava

29.9.2017

Dalším výjezdem nové extraligové sezóny je Jihlava! Tým který postoupil do extraligy. Na výjezd se hlaste přes přihlašovací formulář v sekci výjezdy zde na webu!

Brno

1. 10. 2017

Fanclub se pokusí vypravit autobus i na tento zápas. Bližší informace přineseme asi 7 dnů před výjezdem.

Sezona 2017/18

Předseda: Filip KEMPA