Výjezdy

Fanclub HC Vítkovice pořádá za sezonu několik výjezdů autobusem. Jedná se především o výjezdy po Moravě a Slezsku. Pořádají se ovšem i výjezdy do vzdálenějších destinací naší republiky. Na této stránce budou vždy aktuální informace ohledně plánovaných výjezdů na utkání Vítkovic.

Podmínky pro přihlašování a odhlašování z výjezdu:

1. Přednost při přihlašování mají ti fanoušci, kteří na výjezdy s fanclubem jezdí pravidelně a podílí se tak na atmosféře po celou sezónu.
  2. Odhlášení z výjezdu je možné nejpozději 24. hod před výjezdem, jinak jste povinni uhradit výjezd v plné výši.
  3. Pokud chcete být zapsáni v jednom autobuse, pak proveďte jedno přihlášení a do poznámky uveďte zbytek osob (s telefonním kontaktem a informací o členství). Pak je pro nás jednodušší rozdělení do jednotlivých autobusů a nedochází k následným komplikacím. Děkujeme!

Přihlašovací formulář

Jméno a příjmení
Chci jet na výjezd
Člen Fanclubu
Telefon (nejlépe mobil)
E-mailová adresa
Poznámka
Rezervace je závazná. U všech osob uvádějte telefonický kontakt v případě nějakých změn ohledně výjezdu.
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a šest
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Autobusové výjezdy

Výjezd LIBEREC (Pátek 7.12.2018)

SRAZ: 9:45 hod (u fanshopu Hc Vítkovice)

ODJEZD: 10:00 hod

CENA: Pro členy Fanclubu: 500,-

Pro ostatní účastníky: 600,-

PROSÍME O ZAPLACENÍ TOHOTO VÝJEZDU NA ÚČET FANCLUBU!

Který naleznete www.fanclub-hcv.cz/kontakty

17. Jakub Kaloč

Aktualizováno: 6.12.2018 22:07 hodin

VÝJEZD LIBEREC 7.12.2018

Dojeďte podpořit Vítkovice na sever Čech! Jedinečný výjezd má za cíl jediné. Dotlačit Ostravany do čela tabulky a zkrotit Bílé tygry z Liberce. Pojeďte společně s Námi vytvořit Vitkovicím domácí atmosféru až v dalekém Liberci a přihlašte se na Náš autobusový výjezd. Jeden za všechny, všichni za Vítkovice!

VÝJEZD TŘINEC 23.11.2018

Poslední derby základní části, které se odehraje v Třinci. Pojeďme společně dotlačit Vítkovice k prvnímu skalpu Třince v této sezóně. Derby je hokejovým svátkem, obzvlášť to venkovní. Vytvořme společně našim hráčům domáci atmosféru a staňme se vládci jak na ledě, tak také v hledišti!
Všichni v modrobílých barvách!

VÝJEZD BRNO 30.11.2018

Brnu máme co vracet! Pojeďte společně s Fanclubem na poslední listopadový výjezd této sezóny, který se koná na ledě mistrovské Komety! Společnými silami můžeme pohánět Vítkovice k výhře a společně si užít vynikající atmosféru moravského výjezdu!

Sezona 2018/19

Předsedkyně: Gabriela MUSILOVÁ