Výjezdy

Fanclub HC Vítkovice pořádá za sezonu několik výjezdů autobusem. Jedná se především o výjezdy po Moravě a Slezsku. Pořádají se ovšem i výjezdy do vzdálenějších destinací naší republiky. Na této stránce budou vždy aktuální informace ohledně plánovaných výjezdů na utkání Vítkovic.

Podmínky pro přihlašování a odhlašování z výjezdu:

1. Přednost při přihlašování mají členové Fanclubu, ti se však musí přihlásit nejpozději 24 hod. před výjezdem.
  2. Odhlášení z výjezdu je možné nejpozději 24. hod před výjezdem, jinak jste povinni uhradit výjezd v plné výši.
  3. Pokud chcete být zapsáni v jednom autobuse, pak proveďte jedno přihlášení a do poznámky uveďte zbytek osob (s telefonním kontaktem a informací o členství). Pak je pro nás jednodušší rozdělení do jednotlivých autobusů a nedochází k následným komplikacím. Děkujeme!

Přihlašovací formulář

Autobusový výjezd
Člen Fanclubu
Jméno a příjmení
Telefon (nejlépe mobil)
E-mailová adresa
Poznámka
Rezervace je závazná. U všech osob uvádějte telefonický kontakt v případě nějakých změn ohledně výjezdu.
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a deset

Autobusový výjezd

SRAZ:

CENA VÝJEZDU:

BUS

Aktualizováno: 13. 3. 2017 ve 12:00 hod.

Třinec

Extraliga, 3 .3. 2017

V posledním kole základní části letošního ročníku Tipsport extraligy nás čeká Derby utkání na ledě Třince. Tak jako vždy očekáváme o tento výjezd obrovský zájem. Přihlašování bude spuštěno 16.2.2017

Sezona 2016/17