Výjezdy

Fanclub HC Vítkovice pořádá za sezonu několik výjezdů autobusem. Jedná se především o výjezdy po Moravě a Slezsku. Pořádají se ovšem i výjezdy do vzdálenějších destinací naší republiky. Na této stránce budou vždy aktuální informace ohledně plánovaných výjezdů na utkání Vítkovic.

Podmínky pro přihlašování a odhlašování z výjezdu:

1. Přednost při přihlašování mají ti fanoušci, kteří na výjezdy s fanclubem jezdí pravidelně a podílí se tak na atmosféře po celou sezónu.
  2. Odhlášení z výjezdu je možné nejpozději 24. hod před výjezdem, jinak jste povinni uhradit výjezd v plné výši.
  3. Pokud chcete být zapsáni v jednom autobuse, pak proveďte jedno přihlášení a do poznámky uveďte zbytek osob (s telefonním kontaktem a informací o členství). Pak je pro nás jednodušší rozdělení do jednotlivých autobusů a nedochází k následným komplikacím. Děkujeme!

Přihlašovací formulář

Jméno a příjmení
Chci jet na výjezd
Člen Fanclubu
Telefon (nejlépe mobil)
E-mailová adresa
Poznámka
Rezervace je závazná. U všech osob uvádějte telefonický kontakt v případě nějakých změn ohledně výjezdu.
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a dvanáct
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Autobusový výjezd

DATUM:

START:

SRAZ:

ODJEZD:

CENA:

BUS

1.

Aktualizováno: 30.7..2018  : hod.

PUSTEVNY - výšlap

2.6.2018

Každoroční výšlap pro fanoušky společně s hráči a realizačním týmem HC Vítkovice, letos už podeváté! Start tradičně od hotelu Ráztoka v Trojanovicích v 9:00h. Zájemci o výšlap mají možnost opět se dostat na start a potom zpátky do Ostravy úplně zdarma. Klub pro fanoušky tradičně zajistil autobus. Kdo má zájem se tohoto "výjezdu" zúčastnit ten se může hlásit přes přihlašovací formulář v sekci výjezdy na našem webu. V případě zaplnění autobusu rozhoduje dřívejší zaslání přihlášky tzn. Kdo dřív zašle přihlášku, na toho se dříve dostane a pojede.

Sezona 2017/18

Předseda: Gabriela MUSILOVÁ