Výjezdy

Fanclub HC Vítkovice pořádá za sezonu několik výjezdů autobusem. Jedná se především o výjezdy po Moravě a Slezsku. Pořádají se ovšem i výjezdy do vzdálenějších destinací naší republiky. Na této stránce budou vždy aktuální informace ohledně plánovaných výjezdů na utkání Vítkovic.

Podmínky pro přihlašování a odhlašování z výjezdu:

1. Přednostní právo přihlášení členů Fanclubu končí 48 hodin před odjezdem.
  2. Přednost při přihlašování mají ti fanoušci, kteří na výjezdy s fanclubem jezdí pravidelně a podílí se tak na atmosféře po celou sezónu.
  3. Odhlášení z výjezdu je možné nejpozději 24. hod před výjezdem, jinak jste povinni uhradit výjezd v plné výši.
  4. Pokud chcete být zapsáni v jednom autobuse, pak proveďte jedno přihlášení a do poznámky uveďte zbytek osob (s telefonním kontaktem a informací o členství). Pak je pro nás jednodušší rozdělení do jednotlivých autobusů a nedochází k následným komplikacím. Děkujeme.

Přihlašovací formulář

Rezervace je závazná. U všech osob uvádějte telefonický kontakt v případě nějakých změn ohledně výjezdu. Místo máte potvrzené jakmile se najdete v seznamu přihlášených fanoušků dole na této stránce.

PŘIHLÁŠENÍ FANOUŠCI

Sezona 2023/24