Výjezdy

Fanclub HC Vítkovice pořádá za sezonu několik výjezdů autobusem. Jedná se především o výjezdy po Moravě a Slezsku. Pořádají se ovšem i výjezdy do vzdálenějších destinací naší republiky. Na této stránce budou vždy aktuální informace ohledně plánovaných výjezdů na utkání Vítkovic.

Podmínky pro přihlašování a odhlašování z výjezdu:

1. Přednost při přihlašování mají ti fanoušci, kteří na výjezdy s fanclubem jezdí pravidelně a podílí se tak na atmosféře po celou sezónu.
  2. Odhlášení z výjezdu je možné nejpozději 24. hod před výjezdem, jinak jste povinni uhradit výjezd v plné výši.
  3. Pokud chcete být zapsáni v jednom autobuse, pak proveďte jedno přihlášení a do poznámky uveďte zbytek osob (s telefonním kontaktem a informací o členství). Pak je pro nás jednodušší rozdělení do jednotlivých autobusů a nedochází k následným komplikacím. Děkujeme!

Přihlašovací formulář

Rezervace je závazná. U všech osob uvádějte telefonický kontakt v případě nějakých změn ohledně výjezdu.

PŘIHLÁŠENÍ FANOUŠCI

1. Zdeněk Přeček
  2. Kamil Zvonek
  3. Markéta Krhutová
  4. Hana Winterová
  5. Petra Koroncziova
  6. Zdeněk Záboj
  7. Jiří Šimíček
  8. Marcel Titko

KONEČNĚ!!!           VÝJEZD!!! DO BRNA

KDY?               Neděle 3.10.2021 v 17:30 hodin

KDE?(sraz)     OSTRAVAR ARÉNA (u fanshopu Vítkovic)

V KOLIK?           13:50 sraz; 14:05 odjezd

CENA?             400,- Kč pro členy fanclubu se zaplaceným členstvím za loňskou nebo letošní sezónu
                            450,- Kč ostatní

VŠICHNI ZA VÍTKOVICE!!!

POVINNĚ!

Pro možnou kontrolu bezinfekčnosti od dopravce posléze na stadioně v Brně mějte potvrzení o očkování či dané testy podle daných nařízení vlády. Také mějte u sebe respirátor!

Sezona 2021/22

Předseda: Kamil ZVONEK