Chci vstoupit do Fanclubu

Chcete se stát členem Fanclubu a nevíte co pro to udělat? Zde je několik stručných bodů, co je třeba učinit ...

Přečíst si stanovy

Prostudujte si stanovy spolku Fanclub HC Vítkovice z.s. jenž jsou závazné pro všechny. Stanovy neleznete na těchto stránkách v sekci "Ke stažení".

Vyplnit přihlášku

Správně vyplněnou přihlášku předat osobně jednomu z členů představenstva. Nejlépe se domluvit prostřednictvím e-mailu fanclub@fanclub-hcv.cz. Přihlášku si můžete stáhnout zde na webu Fanclubu v sekci "Ke stažení". Neposílejte nám ji prosím e-mailem, potřebujeme ji v "papírové formě" s vaším podpisem.

Dodat fotografii

Po přijetí přihlášky se dohodnout na vyfocení digitálním fotoaparátem (například na domácím utkání) nebo nejlépe zaslat svou fotografii v digitálním formátu na e-mailovou adresu Fanclubu (fotografie musí mít formu klasické průkazové fotografie, čili obličej na bílém pozadí). Fotografie bude použita na průkazku Fanclubu.

Platba za členství

Po přijetí přihlášky představenstvem Fanclubu zaplatit jednorázový vstupní poplatek (zápisné) 100 Kč a členský příspěvek na novou sezónu (na sezónu 2017/2018 je členský příspěvek nově jen 300 Kč) buď osobně členovi představenstva Fanclubu nebo převodem na bankovní účet (270 106 4516 / 2010 u FIO banky - online pohyby na účtu naleznete zde).

Pokud splníte všechny výše uvedené body, nic nebrání tomu, abyste byli přijati do Fanclubu. Tím si můžete následně zakoupit slevněnou fanclubáckou permanentku, případně si objednat dres za zvýhodněnou cenu.

Zakoupení permanentky

Fanclubácká permanentní vstupenka je prodávána výhradně do sektoru C2, kdy jeden kus je za zvýhodněnou cenu 2200 Kč pro stávající členy, novým členům fanclubu je prodávána za 2300 Kč (pro sezónu 2017/2018). K permanentní vstupence se vybírá také vratná záloha 200 Kč (po sezoně se "hnědé" permanentky opět vracejí vedení Fanclubu, které je opět nechává načipovat na následující sezonu). V případě nevrácení permanentky ve stanovený konečný termín záloha propadá. Každý člen fanclubu má nárok si zakoupit pouze jednu permici!

Zakoupení dresu nebo suvenýrů

Člen Fanclubu si může jednou za sezonu objednat originální dres HC VÍTKOVICE, jehož objednávku organizuje Fanclub většinou na začátku nové sezony. Dres je za zvýhodněnou cenu 800 Kč (tištěný) nebo 1200 Kč (se šitými prvky) a každý člen si může zakoupit maximálně dva dresy. Objednávky dresů probíhají standardně ve dvou fázích a to na začátku sezony a pak před Vánocemi.

Jinak je také možné si zakoupit šály, trička nebo další fanouškovské předměty, které si nechal Fanclub vyrobit a má je ve skladu v Ostravar Areně. Stačí se jen domluvit s kompetentními osobami opět nejlépe pomocí e-mailu fanclub@fanclub-hcv.cz a zvolený předmět Vám bude prodán.

Brno

17.11.2017

Na státní svátek, který připadá na pátek zajíždí naši borci do Brna. Pojeďme je společně podpořit na výjezdu pořádaným fanclubem. Na výjezd se hlaste zde na webu přes přihlašovací formulář v sekci výjezdy.

Sezona 2017/18

Předseda: Filip KEMPA