Chci vstoupit do Fanclubu

Chcete se stát členem Fanclubu a nevíte co pro to udělat? Zde je několik stručných bodů, co je třeba učinit ...

Přečíst si stanovy

Prostudujte si stanovy spolku Fanclub HC Vítkovice z.s. jenž jsou závazné pro všechny. Stanovy neleznete na těchto stránkách v sekci "Ke stažení".

Vyplnit přihlášku

Správně vyplněnou přihlášku předat osobně jednomu z členů představenstva. Nejlépe se domluvit prostřednictvím e-mailu fanclub@fanclub-hcv.cz. Přihlášku si můžete stáhnout zde na webu Fanclubu v sekci "Ke stažení". Neposílejte nám ji prosím e-mailem, potřebujeme ji v "papírové formě" s vaším podpisem.

Platba za členství

Po přijetí přihlášky představenstvem Fanclubu zaplatit jednorázový vstupní poplatek (zápisné) 100 Kč a členský příspěvek na novou sezónu (na sezónu 2020/2021 je členský příspěvek jen 300 Kč) buď osobně členovi představenstva Fanclubu nebo převodem na bankovní účet (270 106 4516 / 2010 u FIO banky - online pohyby na účtu naleznete zde).

Pokud splníte všechny výše uvedené body, nic nebrání tomu, abyste byli přijati do Fanclubu. Tím si můžete následně zakoupit zlevněnou fanclubáckou permanentku, případně si objednat dres za zvýhodněnou cenu.

Zakoupení permanentky

Fanclubácká permanentní vstupenka je prodávána výhradně do sektoru C2, kdy jeden kus je za zvýhodněnou cenu 3000 Kč pro stávající členy i nové členy fanclubu (pro sezónu 2020/2021). K permanentní vstupence se vybírá také vratná záloha 200 Kč (po sezoně se permanentky opět vracejí vedení Fanclubu, které je opět nechává načipovat na následující sezonu). V případě nevrácení permanentky ve stanovený konečný termín záloha propadá. Každý člen fanclubu má nárok si zakoupit pouze jednu permici!

Zakoupení dresu nebo suvenýrů

Člen Fanclubu si může jednou za sezonu objednat originální dres HC VÍTKOVICE, jehož objednávku organizuje Fanclub většinou na začátku nové sezony. Dres je za zvýhodněnou cenu fanouškovský xxx Kč, zápasový xxx Kč (tištěný) nebo xxx  (se vyšitými prvky) a každý člen si může zakoupit maximálně jeden dres.

Jinak je také možné si zakoupit šály nebo fanouškovské předměty, které si nechal Fanclub vyrobit. Stačí se jen domluvit s kompetentními osobami opět nejlépe pomocí e-mailu fanclub@fanclub-hcv.cz a zvolený předmět Vám bude prodán. Seznam suvernýru na www.fanclub-hcv.cz/ostatni/suvenyry.

KONEČNĚ!!!           VÝJEZD!!! DO BRNA

KDY?               Neděle 3.10.2021 v 17:30 hodin

KDE?(sraz)     OSTRAVAR ARÉNA (u fanshopu Vítkovic)

V KOLIK?           13:50 sraz; 14:05 odjezd

CENA?             400,- Kč pro členy fanclubu se zaplaceným členstvím za loňskou nebo letošní sezónu
                            450,- Kč ostatní

VŠICHNI ZA VÍTKOVICE!!!

POVINNĚ!

Pro možnou kontrolu bezinfekčnosti od dopravce posléze na stadioně v Brně mějte potvrzení o očkování či dané testy podle daných nařízení vlády. Také mějte u sebe respirátor!

Sezona 2021/22

Předseda: Kamil ZVONEK