Informace o Fanclubu HC Vítkovice

Fanclub HC Vítkovice z.s. byl zaregistrován Ministerstvem vnitra ČR jako občanské sdružení dne 3.6.2005 a následně se změnou občanského zákoníku byl 12.8.2016 z občanského sdružení Fanclub převeden na spolek. Fanclub sdružuje hokejové fanoušky klubu HC VÍTKOVICE RIDERA a pořádá výjezdy na venkovní zápasy, domácí choreografie, stará se o fandění atd.

Od roku 2005 se díky Fanclubu pořádají nejrůznější akce pro fanoušky. Organizované výjezdy na venkovní utkání, mnohdy s výraznou slevou či úplně zdarma. Výroba reklamních a fanouškovských předmětů, které neodmyslitelně patří ke každému příznivci vítkovického klubu.

Jak se stát členem?

Podrobné informace co udělat pro vstup do Fanclubu naleznete pod tímto odkazem. Není to nic složitého a každý aktivní a věrný fanoušek Vítkovic je jen vítán.

Jaké jsou výhody členství?

Velkou část výhod poskytuje členům Fanclubu hokejový klub HC Vítkovice. Mezi tyto výhody patří možnost zakoupit permanentní vstupenku do sektoru C2, kde je "domov" kotle za velmi výhodnou cenu (v sezoně 2018/2019 je cena pouhých 2700 Kč pro stávající členy, noví členové si připlatí o 100 Kč, zaplatí tedy 2800 Kč) ovšem nákup je podmíněn tím, že budete aktivně fandit v sektoru C2. Klub zároveň nabízí členům Fanclubu zvýhodněnou cenu při nákupu originálního dresu CCM, na který si můžou nechat natisknout číslo i jméno podle vlastního výběru. Cena je pro členy Fanclubu jen 800 Kč za sublimovaný dres a 1200 Kč za dres se šitými prvky (objednávka probíhá většinou dvakrát - na začátku sezony a pak před Vánocemi).

Dohromady má každý člen v sezoně 2018/2019 tyto výhody:

  • permanentní vstupenka na celou sezonu jen za 2700/2800 Kč (včetně play-off a přípravných utkáních)
  • výjezdy na venkovní zápasy pro členy Fanclubu za výhodnější ceny
  • akce výhradně pro členy Fanclubu a to jak během sezony, tak na závěr plánované společné zakončení ročníku s hráči HC VÍTKOVICE 
  • originální dres HC VÍTKOVICE od firmy Střída sport s vlastním číslem i jménem za zvýhodněnou cenu
  • během sezony si bude moct člen Fanclubu přednostně zakoupit šálu Fanclubu či jiné produkty Fanclubu, které budou vyrobeny

Druhá část výhod plyne z financí, které Fanclub vybere na členských příspěvcích, zápisném a od sponzorů. Z těchto peněz Fanclub dotuje autobusové zájezdy na venkovních utkáních, které mají členové za zvýhodněnou cenu či úplně zdarma. Fanclub může zařizovat a dotovat výrobu šál a jiných věcí, které jsou spojené s fanděním a které pak členové mají možnost zakoupit levněji, než je jejich výrobní cena. Velká část příspěvků padne rovněž na další věci spojené s fanděním, díky kterým je fandění a všechno kolem na trošku lepší úrovni. Nachystají se vlajky, opraví bubny či vyrobí nové paličky. Pro letošní sezonu se opět chystají pestré choreografie nejen na domácí zápasy a výroba předmětů s logem Fanclubu (mikiny a podobně).

Je ale hlavně třeba říct, že do Fanclubu by měl člověk vstoupit hlavně proto, že má zájem přispět k tomu, aby atmosféra v hale za něco stála. Nejde jenom o to něco získat.

Nejbližší výjezdy

 

 

VÝJEZD LIBEREC 7.12.2018

Dojeďte podpořit Vítkovice na sever Čech! Jedinečný výjezd má za cíl jediné. Dotlačit Ostravany do čela tabulky a zkrotit Bílé tygry z Liberce. Pojeďte společně s Námi vytvořit Vitkovicím domácí atmosféru až v dalekém Liberci a přihlašte se na Náš autobusový výjezd. Jeden za všechny, všichni za Vítkovice!

                        

VÝJEZD TŘINEC 23.11.2018

Poslední derby základní části, které se odehraje v Třinci. Pojeďme společně dotlačit Vítkovice k prvnímu skalpu Třince v této sezóně. Derby je hokejovým svátkem, obzvlášť to venkovní. Vytvořme společně našim hráčům domáci atmosféru a staňme se vládci jak na ledě, tak také v hledišti!
Všichni v modrobílých barvách!

VÝJEZD BRNO 30.11.2018

Brnu máme co vracet! Pojeďte společně s Fanclubem na poslední listopadový výjezd této sezóny, který se koná na ledě mistrovské Komety! Společnými silami můžeme pohánět Vítkovice k výhře a společně si užít vynikající atmosféru moravského výjezdu!

 

 

 

 

 

všechny informace o výjezdech »

Kontaktní údaje

Sídlo a adresa

Fanclub HC Vítkovice, z.s.

Dobrovského 29
702 00 Ostrava-Přívoz
(jen korespondeční adresa)
IČ: 2700045

fanclub@fanclub-hcv.cz

Číslo účtu Fanclubu:
270 106 4516 / 2010
(FIO banka)
Online pohyby na účtu

Vedení Fanclubu

Sezona 2018/19

Předsedkyně: Gabriela MUSILOVÁ

Místopředseda: Kamil ZVONEK

Člen představenstva: Jakub HORŃÁK
Člen představenstva: Karel PLUTA
Člen představenstva: Hana MACUROVÁ

Vedení můžete kontaktovat na e-mailu fanclub@fanclub-hcv.cz

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

sektor C2fanclub@fanclub-hcv.cz