Informace o Fanclubu HC Vítkovice

Fanclub HC Vítkovice z.s. byl zaregistrován Ministerstvem vnitra ČR jako občanské sdružení dne 3.6.2005 a následně se změnou občanského zákoníku byl 12.8.2016 z občanského sdružení Fanclub převeden na spolek. Fanclub sdružuje hokejové fanoušky klubu HC VÍTKOVICE RIDERA a pořádá výjezdy na venkovní zápasy, domácí choreografie, stará se o fandění atd.

Od roku 2005 se díky Fanclubu pořádají nejrůznější akce pro fanoušky. Organizované výjezdy na venkovní utkání, mnohdy s výraznou slevou či úplně zdarma. Výroba reklamních a fanouškovských předmětů, které neodmyslitelně patří ke každému příznivci vítkovického klubu.

Jak se stát členem?

Podrobné informace co udělat pro vstup do Fanclubu naleznete pod tímto odkazem. Není to nic složitého a každý aktivní a věrný fanoušek Vítkovic je jen vítán.

Jaké jsou výhody členství?

Velkou část výhod poskytuje členům Fanclubu hokejový klub HC Vítkovice. Mezi tyto výhody patří možnost zakoupit permanentní vstupenku do sektoru C2, kde je "domov" kotle za velmi výhodnou cenu (v sezoně 2017/2018 je cena pouhých 2200 Kč pro stávající členy, noví členové si připlatí o 100 Kč, zaplatí tedy 2300 Kč) ovšem nákup je podmíněn tím, že budete aktivně fandit v sektoru C2. Klub zároveň nabízí členům Fanclubu zvýhodněnou cenu při nákupu originálního dresu CCM, na který si můžou nechat natisknout číslo i jméno podle vlastního výběru. Cena je pro členy Fanclubu jen 800 Kč za sublimovaný dres a 1200 Kč za dres se šitými prvky (objednávka probíhá většinou dvakrát - na začátku sezony a pak před Vánocemi).

Dohromady má každý člen v sezoně 2017/2018 tyto výhody:

• permanentní vstupenka na celou sezonu jen za 2200/2300 Kč (včetně play-off a přípravných utkáních)
  • výjezdy na venkovní zápasy pro členy Fanclubu za výhodnější ceny
  • akce výhradně pro členy Fanclubu a to jak během sezony, tak na závěr plánované společné zakončení ročníku s hráči HC VÍTKOVICE
  • originální dres HC VÍTKOVICE od firmy Střída sport s vlastním číslem i jménem za zvýhodněnou cenu
  • během sezony si bude moct člen Fanclubu přednostně zakoupit šálu Fanclubu či jiné produkty Fanclubu, které budou vyrobeny

Druhá část výhod plyne z financí, které Fanclub vybere na členských příspěvcích, zápisném a od sponzorů. Z těchto peněz Fanclub dotuje autobusové zájezdy na venkovních utkáních, které mají členové za zvýhodněnou cenu či úplně zdarma. Fanclub může zařizovat a dotovat výrobu šál a jiných věcí, které jsou spojené s fanděním a které pak členové mají možnost zakoupit levněji, než je jejich výrobní cena. Velká část příspěvků padne rovněž na další věci spojené s fanděním, díky kterým je fandění a všechno kolem na trošku lepší úrovni. Nachystají se vlajky, opraví bubny či vyrobí nové paličky. Pro letošní sezonu se opět chystají pestré choreografie nejen na domácí zápasy a výroba předmětů s logem Fanclubu (mikiny a podobně).

Je ale hlavně třeba říct, že do Fanclubu by měl člověk vstoupit hlavně proto, že má zájem přispět k tomu, aby atmosféra v hale za něco stála. Nejde jenom o to něco získat.

Brno

17.11.2017

Na státní svátek, který připadá na pátek zajíždí naši borci do Brna. Pojeďme je společně podpořit na výjezdu pořádaným fanclubem. Na výjezd se hlaste zde na webu přes přihlašovací formulář v sekci výjezdy.

Sezona 2017/18

Předseda: Filip KEMPA