Informace o Fanclubu HC Vítkovice

Fanclub HC Vítkovice z.s. byl zaregistrován Ministerstvem vnitra ČR jako občanské sdružení dne 3.6.2005 a následně se změnou občanského zákoníku byl 12.8.2016 z občanského sdružení Fanclub převeden na spolek. Fanclub sdružuje hokejové fanoušky klubu HC VÍTKOVICE RIDERA a pořádá výjezdy na venkovní zápasy, domácí choreografie, stará se o fandění atd.

Od roku 2005 se díky Fanclubu pořádají nejrůznější akce pro fanoušky. Organizované výjezdy na venkovní utkání, mnohdy s výraznou slevou či úplně zdarma. Výroba reklamních a fanouškovských předmětů, které neodmyslitelně patří ke každému příznivci vítkovického klubu.

Jak se stát členem?

Podrobné informace co udělat pro vstup do Fanclubu naleznete pod tímto odkazem. Není to nic složitého a každý aktivní a věrný fanoušek Vítkovic je jen vítán.

Jaké jsou výhody členství?

Velkou část výhod poskytuje členům Fanclubu hokejový klub HC Vítkovice. Mezi tyto výhody patří možnost zakoupit permanentní vstupenku do sektoru C2, kde je "domov" kotle za velmi výhodnou cenu (v sezoně 2018/2019 je cena pouhých 2700 Kč pro stávající členy, noví členové si připlatí o 100 Kč, zaplatí tedy 2800 Kč) ovšem nákup je podmíněn tím, že budete aktivně fandit v sektoru C2. Klub zároveň nabízí členům Fanclubu zvýhodněnou cenu při nákupu originálního dresu CCM, na který si můžou nechat natisknout číslo i jméno podle vlastního výběru. Cena je pro členy Fanclubu jen 800 Kč za sublimovaný dres a 1200 Kč za dres se šitými prvky (objednávka probíhá většinou dvakrát - na začátku sezony a pak před Vánocemi).

Dohromady má každý člen v sezoně 2018/2019 tyto výhody:

• permanentní vstupenka na celou sezonu jen za 2700/2800 Kč (včetně play-off a přípravných utkáních)
  • výjezdy na venkovní zápasy pro členy Fanclubu za výhodnější ceny
  • akce výhradně pro členy Fanclubu a to jak během sezony, tak na závěr plánované společné zakončení ročníku s hráči HC VÍTKOVICE
  • originální dres HC VÍTKOVICE od firmy Střída sport s vlastním číslem i jménem za zvýhodněnou cenu
  • během sezony si bude moct člen Fanclubu přednostně zakoupit šálu Fanclubu či jiné produkty Fanclubu, které budou vyrobeny

Druhá část výhod plyne z financí, které Fanclub vybere na členských příspěvcích, zápisném a od sponzorů. Z těchto peněz Fanclub dotuje autobusové zájezdy na venkovních utkáních, které mají členové za zvýhodněnou cenu či úplně zdarma. Fanclub může zařizovat a dotovat výrobu šál a jiných věcí, které jsou spojené s fanděním a které pak členové mají možnost zakoupit levněji, než je jejich výrobní cena. Velká část příspěvků padne rovněž na další věci spojené s fanděním, díky kterým je fandění a všechno kolem na trošku lepší úrovni. Nachystají se vlajky, opraví bubny či vyrobí nové paličky. Pro letošní sezonu se opět chystají pestré choreografie nejen na domácí zápasy a výroba předmětů s logem Fanclubu (mikiny a podobně).

Je ale hlavně třeba říct, že do Fanclubu by měl člověk vstoupit hlavně proto, že má zájem přispět k tomu, aby atmosféra v hale za něco stála. Nejde jenom o to něco získat.

16.11.2018 17:30hodin PSG Berani ZLÍN- HC Vítkovice RIDERA

23.11.2018 17:00hodin HC Oceláři TŘINEC-HC Vítkovice RIDERA

30.11.2018 18:00hodin HC Kometa BRNO-HC Vítkovice RIDERA

Více informaci se doplníme vždy při vypsáni daného výjezdu!

VÝJEZD DO TŘINCE (7.10.2018)

Nenechte si ujít první derby které se koná na ledě největšího rivala Vitkovic!

Přihlašte se co nejdříve a pojeďte zafandit a podpořit do nedalekého Třince.

Nenechme je v tom sami.Jedeme v tom společně!!!!

VÝJEZD OLOMOUC (28.9.2018)

STÁTNÍ SVÁTEK

Co dělat ve státní svátek? My už to víme. Pojeďte s námi podpořit Vítkovice do nedaleké Olomouce. Jeden z tradičních výjezdů na začátků sezóny si zaslouží vysokou účast. Zápas se odehraje v 17:00. V ceně je vstupenka na utkání, cesta z Ostravy do Olomouce a zpátky.

Do extraligové tabulky se musí sbírat body. Pojeďme je společně s týmem vybojovat!

Sezona 2018/19

Předsedkyně: Gabriela MUSILOVÁ