Permanentky na sezónu 2018/2019

Po dohodě s vedením HC Vítkovice je cena fanclubácké permanentky na sezónu 2018/19 stanovena na ??? Kč pro stávající členy fanclubu. Pro nové zájemce, kteří hodlají vstoupit do fanclubu je cena permanentky ve výši ???  Kč. Členský příspěvek Fanclubu HC Vítkovice je na sezónu 2018/2019 pro všechny členy opět stanoven pouze na 300 Kč, noví zájemci platí k členství navíc jednorázově zápisné ve výši 100 Kč. Vybírat se bude i vratná záloha za permanentní kartu ve výši 200 Kč (neplatí pro stálé členy, kteří mají tuto zálohu zaplacenou a nežádali vrácení zálohy za kartu). Věříme, že i přes zvýšení ceny permice ukážete Vítkovické srdce a klubu zůstanete nadále věrni a že se najdou a přihlásí i noví členové. Pokud máte zájem stát se členem Fanclubu, veškeré potřebné informace najdete v sekci "Chci do Fanclubu".

Na permanentku se v sezoně 2018/19 dostantete na všechny zápasy Tipsport Extraligy (včetně play off, play out či baráže) a všechny domácí přípravné utkání. Cena za vstupenky na jednotlivé domácí zápasy je ve výši 249 Kč. Fanclubácká permice se jednoduše vyplatí!

Každý člen fanclubu HC Vítkovice má nárok pouze na jednu permici! V případě jakýchkoliv dotazů ohledně permanentek nás kontaktujte přes e-mail fanclub@fanclub-hcv.cz. a bude-li to v našich silách rádi všem odpovíme.

Ceny permanentek

• Permanentka pro stávající členy:
  • Permanentka pro nové členy:
  • Nemáte-li zaplacenou vratnou zálohu za kartu je nutno k ceně připočíst ještě 200 Kč

Termíny výběrů starých permanentek

• 14.6.2018 v restauraci Bazar No.1 od 15:30h do 18:00h
  • 22.6.2018 v restauraci Bazar No.1 od 15:30h do 17:00h

Další termíny budou zde průběžně včas dopisovány

Následně dojde k nabití permanentek a na členské schůzi bude spuštěn prodej. Kdo neodevzdá permici k předem stanovenému datu posledního výběru tomu propadá záloha a při opětovném zájmu o permici mu bude navíc tato záloha zaúčtovana k ceně! Je tedy ve vašem zájmu odevzdat vybité permice do určeného data, ať se nevystavujete zbytečným poplatkům navíc!

Termíny prodeje permanentek na novou sezónu

Začátek prodeje na tradiční členské schůzi, následně budou zveřejněny další termíny prodeje

Je důležité zmínit, že zakoupením fanclubácké permanentky získáváte místo pouze na sektor C2! V případě zakoupení zlevněné fanclubácké permanentky a zúčastnění se zápasů pravidelně mimo tento sektor, může být permanentka zablokována.

PUSTEVNY - výšlap

2.6.2018

Každoroční výšlap pro fanoušky společně s hráči a realizačním týmem HC Vítkovice, letos už podeváté! Start tradičně od hotelu Ráztoka v Trojanovicích v 9:00h. Zájemci o výšlap mají možnost opět se dostat na start a potom zpátky do Ostravy úplně zdarma. Klub pro fanoušky tradičně zajistil autobus. Kdo má zájem se tohoto "výjezdu" zúčastnit ten se může hlásit přes přihlašovací formulář v sekci výjezdy na našem webu. V případě zaplnění autobusu rozhoduje dřívejší zaslání přihlášky tzn. Kdo dřív zašle přihlášku, na toho se dříve dostane a pojede.

Sezona 2017/18

Předseda: Filip KEMPA