Permanentky na sezónu 2020/2021

Po dohodě s vedením HC Vítkovice je cena fanclubácké permanentky na sezónu 2020/2021 stanovena na 3000 Kč pro stávající i nové členy fanclubu. Členský příspěvek Fanclubu HC Vítkovice je na sezónu 2020/2021 pro všechny členy opět stanoven pouze na 300 Kč, noví zájemci platí k členství navíc jednorázově zápisné ve výši 100 Kč. Vybírat se bude i vratná záloha za permanentní kartu ve výši 200 Kč (neplatí pro stálé členy, kteří mají tuto zálohu zaplacenou a nežádali vrácení zálohy za kartu). Věříme, že i přes zvýšení ceny permice ukážete Vítkovické srdce a klubu zůstanete nadále věrni a že se najdou a přihlásí i noví členové. Pokud máte zájem stát se členem Fanclubu, veškeré potřebné informace najdete v sekci "Chci do Fanclubu".

Na permanentku se v sezoně 2020/2021 dostantete na všechny zápasy Tipsport Extraligy (včetně play off) a všechny domácí přípravné utkání. Cena za vstupenky na jednotlivé domácí zápasy je ve výši xxx Kč. Fanclubácká permice se jednoduše vyplatí!

Každý člen fanclubu HC Vítkovice má nárok pouze na jednu permici! V případě jakýchkoliv dotazů ohledně permanentek nás kontaktujte přes e-mail fanclub@fanclub-hcv.cz. a bude-li to v našich silách rádi všem odpovíme.

Predprodej-0

Ceny permanentek

• Permanentka pro stávající členy: 3000Kč permice + 300Kč členský příspěvek
  • Permanentka pro nové členy: 3000Kč permice + 300Kč členský příspěvek + 100Kč zápisné+ 200Kč záloha
  • Nemáte-li zaplacenou vratnou zálohu za kartu je nutno k ceně připočíst ještě 200 Kč

Termíny výběrů starých permanentek

Jediný osobní výběr permanentek za sezonu 2019/2020 se konal na posledním domácím zápase. Z důvodu veškerých opatření kvůli Covidu 19 jsme neuskutečnili žádný jiný výběr permanentek. Na stránkách fb Fanclubu jsme požádali ostatní fanoušky, aby poslali své permanentky na sídlo(adresu) fanclubu. Pokud se tato informace k někomu nedostála moc se omlouváme.

Následně dojde k nabití permanentek a na členské schůzi bude spuštěn prodej. Kdo neodevzdá permici k předem stanovenému datu posledního výběru tomu propadá záloha a při opětovném zájmu o permici mu bude navíc tato záloha zaúčtovana k ceně! Je tedy ve vašem zájmu odevzdat vybité permice do určeného data, ať se nevystavujete zbytečným poplatkům navíc!

Temíny prodeje permanentek na novou sezónu

• 3.8.2020 Na členské schůzi Fanclubu HCV která se koná od 17:30 do 20:00hodin v tiskovém centru Hc Vítkovice Ridera v Ostravar aréně.
  • 5.8.2020 (čas i místo upřesníme)

Je důležite zmínit, že zakoupením fanclubácké permanetky získáváte místo pouze na sektor C2! V případě zakoupení zlevněné fanclubácké permanentky a zúčastnění se zápasů pravidelně mimo tento sektor, může být permanentka zablokována.

VÝJEZD DO ZLÍNA (20.12.2019)

Druhý dech pro Vítkovice.

Kdy jindy, než teď podpořit náš klub a ukázat mu, že za ním stojíme? Noví trenéři, nová vize a tuhý boj. Práce, na nás čeká i na tribunách.První výjezd do Gottwaldova v letošní sezóně byl velmi povedený. Naši borci v téměř domácí atmosféře zvítězili. Pojďme si úspěch zopakovat.

Právě teď musíme ukázat, že za týmem stojíme na 120%.Probuďte svá Vítkovická srdce a pojeďte s námi podpořit Ostravu.

TAK JEĎ S NÁMA!

Sezona 2019/20