Permanentky na sezónu 2019/2020

Po dohodě s vedením HC Vítkovice je cena fanclubácké permanentky na sezónu 2019/2020 stanovena na 2700 Kč pro stávající členy fanclubu. Pro nové zájemce, kteří hodlají vstoupit do fanclubu je cena permanentky ve výši 2800  Kč. Členský příspěvek Fanclubu HC Vítkovice je na sezónu 2019/2020 pro všechny členy opět stanoven pouze na 300 Kč, noví zájemci platí k členství navíc jednorázově zápisné ve výši 100 Kč. Vybírat se bude i vratná záloha za permanentní kartu ve výši 200 Kč (neplatí pro stálé členy, kteří mají tuto zálohu zaplacenou a nežádali vrácení zálohy za kartu). Věříme, že i přes zvýšení ceny permice ukážete Vítkovické srdce a klubu zůstanete nadále věrni a že se najdou a přihlásí i noví členové. Pokud máte zájem stát se členem Fanclubu, veškeré potřebné informace najdete v sekci "Chci do Fanclubu".

Na permanentku se v sezoně 2019/2020 dostantete na všechny zápasy Tipsport Extraligy (včetně play off) a všechny domácí přípravné utkání. Cena za vstupenky na jednotlivé domácí zápasy je ve výši 249 Kč. Fanclubácká permice se jednoduše vyplatí!

Každý člen fanclubu HC Vítkovice má nárok pouze na jednu permici! V případě jakýchkoliv dotazů ohledně permanentek nás kontaktujte přes e-mail fanclub@fanclub-hcv.cz. a bude-li to v našich silách rádi všem odpovíme.

Predprodej-0

Ceny permanentek

• Permanentka pro stávající členy: 2700Kč permice + 300Kč členský příspěvek
  • Permanentka pro nové členy: 2800Kč permice + 300Kč členský příspěvek + 100Kč zápisné
  • Nemáte-li zaplacenou vratnou zálohu za kartu je nutno k ceně připočíst ještě 200 Kč

Termíny výběrů starých permanentek

•   5.7.2019 v restauraci BAZAR od 11:00hodin do 13:00hodin
  • 15.7.2019 v restauraci KARLOS od 14:30hodin do 16:30hodin
  • 26.7.2019 v restauraci KARLOS od 17:00hodin do 19:00hodin
  •   9.8.2019 v restauraci KARLOS od 14:00hodin do 17:00hodin POSLEDNÍ TERMÍN ODEVZDÁNÍ PERMANENTEK!!!

Následně dojde k nabití permanentek a na členské schůzi bude spuštěn prodej. Kdo neodevzdá permici k předem stanovenému datu posledního výběru tomu propadá záloha a při opětovném zájmu o permici mu bude navíc tato záloha zaúčtovana k ceně! Je tedy ve vašem zájmu odevzdat vybité permice do určeného data, ať se nevystavujete zbytečným poplatkům navíc!

Temíny prodeje permanentek na novou sezónu

•  Na členské schůzi Fanclubu HCV která se koná 12.8.2019 od 18:00 do 20:00hodin v tiskovém centru Hc Vítkovice Ridera v Ostravar aréně.

Je důležité zmínit, že zakoupením fanclubácké permanetky získáváte místo pouze na sektor C2! V případě zakoupení zlevněné fanclubácké permanentky a zúčastnění se zápasů pravidelně mimo tento sektor, může být permanentka zablokována.

Autobusový výjezd na zápas čtvrtfinále

VŠICHNI DO TŘINCE!

Vítkovice přejely Spartu v osmifinále Play-Off a vybojovaly tak čtvrtfinále ve kterém se můžeme všichni těšit z derby! Fanclub HC Vítkovice připravil ty nejlepší podmínky pro to, aby mohla vypuknout invaze do Třince na podporu modrobílých!

Pojeďte společně s Fanclubem podpořit Vítkovice v boji o semifinále!

Společně můžeme ve Werk-Aréně zajistit Ostravanům domácí prostředí. Kapacita je omezená, přihlaště se již nyní a pojistěte si místo.

Více informací po kliknutí na výše umístěný obrázek,

#VsichniDoTrince #ZaVitkovice

Sezona 2019/20